Genel Sorular

Kimler için tasarlandı?

e-malimüsavir.org platformu mali müşavirler, şirketler, yatırım şirketleri, kuluçka merkezleri, girişim evleri ve teknopark yönetimleri için tasarlandı.

Neden tasarlandı?

e-malimüsavir.org platformu mali müşavirler, şirketler, yatırım şirketleri, kuluçka merkezleri, girişim evleri ve teknopark yönetimlerinde görev yapan arge birimi çalışanlarına zaman ve emek tasarrufu sağlayarak ihtiyaç duyduğu bilgilere sistemli şekilde ve kısa zamanda ulaşabilmeleri için tasarlandı.

Mali Müşavirim, hizmet verdiğim firmalarımı sisteme nasıl tanıtabilirim?

Mali Müşavirler olarak e-malimüşavir.org platformunu kullanmaya başladığınızda danışmanlık verdiğiniz firmaları tek tek sisteme tanıtma imkanınız olduğu gibi toplu olarak ta çok kısa sürede tanıtabilirsiniz. Böylece danışmanlık verdiğiniz firmalarınız aynı gün platformun kolaylıklarından faydalanabilmektedir.

Mali Müşavirim, hizmet verdiği firmalarda mükellef sınırlaması var mı?

Mali Müşavirler, danışmanlık hizmeti verdiği mükelleflerde sınırlama olmaksızın tüm firmalarını e-malimüşavir.org platformuna tanıtarak uygulamanın faydalarından yararlanabilirler.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi sona erdiğinde silinecek mi?

Hayır, deneme süresi boyunca e-malimüşavir.org platformuna girdiğiniz veriler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir. Deneme süreniz bittikten sonra dahi aynı üyelik bilgilerinizle e-malimüşavir platformuna giriş yapıp abonelik seçeneklerimizden herhangi biriyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Verilerinizi silmek isterseniz uygulamanın içerisinden Mükellef İşlemleri sayfasına gelip sil butonuna tıklayarak hesabınızdaki bilgileri temizleyebilirsiniz.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

e-malimüşavir platformu herhangi bir internet kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Yine de hazırlamış olduğumuz youtube kanalımız üzerinden veya 0 212 908 08 00 telefon numarayı arayarak destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Mali Müşavirim, ne kadar süre ile platformu kullanabilirim?

Mali Müşavirler, e-malimüşavir.org platformunu sınırsız süre ile kullanabilirler.

Kullanıcı sayısında sınır var mı?

Mali Müşavirler, kendi bünyelerinde çalıştırdıkları personellerde kullanıcı sayısında sınırlama olmaksızın e-malimüşavir.org platformunu kullanabilirler.

Kullanmak için herhangi bir yatırım gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor. e-malimüşavir platformu Bulut (web) tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. E-malimüşavir platformuna kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz şifre ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. E-malimüşavirin üstelik, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamaları vardır, uygulamamızı da telefon veya tabletinize kolayca indirerek kullanabilirsiniz.

Yedekleme işlemi

e-mlimüşavir.org platformunu kullanan mali müşavirler, danışmanlık verdiği şirketlere ait tüm bilgi ve belgeleri Türkiye’de kendilerine ait oluşturulan bağımsız sunucularda barındırmaktadır.

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim?

Müşteri Hizmetleri ekibimiz e-malimüşaviri kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. [email protected] adresine e-posta göndererek, uygulamanın içinden (sağ üst köşedeki 'yardım almak istiyorum' ikonu) mesaj atarak ya da hafta içi saat 09.00 – 18.00 arası 0212 908 08 00 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

e-malimüşaviri internet olmadan kullanabilir miyim?

e-malimüşavir platformu web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. E-malimüşavir hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. E-malimüşavire girilen veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için bizimle 0 (212) 908 08 00 iletişime geçebilirsiniz. Telefon desteğimiz mesai saatlerindedir. Mesai saatleri dışında mail hizmetimiz sürekli çalışmaktadır.

[email protected]
0 (212) 908 06 60 – 61