Şirket Yönetimi

Şirket yöneticisiyim şirketimde neden kullanmalıyım?

Mali Müşaviriniz ile beraber e-malimüşavir.org platformunu kullanmaya başladığınızda her iki taraf için iş akışı tamamen dijital ortamda gerçekleşeceği gibi aşağıda yer alan faydaları kendinize sağlamış olacaksınız.
1. Elektronik ortamda oluşturulan satış faturalarının özel entegratörde muhafaza edildiği gibi ayrıca platform üzerinde saklayarak ayrı bir lokasyonda arşivleyebileceği için,
2. Mali müşavire herhangi bir neden ile teslim edilmeyen muhasebe belgelerinin teslim edilmeme riskini ortadan kaldıracağı için,
3. İş takip gücünü otomatize ederek zaman kazanılacağı için

e-malimüşavir platformu kullanıcı olmak istiyorum

e-mlimüşavir.org platformu mali müşavirler ve hizmet verdikleri mükellefler tarafından da kullanabilmektedir. Platformu kullanmak isteyen mali müşavirler kurumumuz pazarlama yönetimi ile iletişime geçerek hizmet verdikleri veya kullanıma açtırmak isteyecekleri mükellef sayısına göre kendilerine uygun paketi 2021 yılı sonuna kadar ücretsiz yararlanmak üzere kullanıma açtırabilirler. Kullanıma açtırabilmek iletişim formu'nu doldurmanız yeterli. Yetkili arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede irtibata geçerek kullanımınız için yardımcı olacaktır.

Her türlü sorunuz için bizimle 0 (212) 908 08 00 iletişime geçebilirsiniz. Telefon desteğimiz mesai saatlerindedir. Mesai saatleri dışında mail hizmetimiz sürekli çalışmaktadır.

[email protected]
0 (212) 908 06 60 – 61