Türkiye'nin gelişmiş ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilik ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan IFASTURK Eğitim Arge ve Destek Danışmanlığı A.Ş., Türkiye'de girişimcilik kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak misyonu ile çalışıyor.

Kurucumuz ve proje yöneticimiz Mesut ŞENEL, 1996 yılında muhasebe mesleğini icra etmeye başlamış ve uzun yıllar mali müşavirlerin yaşadığı sorunları çözmek için mücadele etmiştir. Kamu ve özel sektörde kazandığı tecrübelerini 2015 yılında tek hissedar olarak kurduğu IFASTURK Mali Müşavirlik ve Denetim şirketinde girişimci ve şirketlere mali alanda danışmanlık ve eğitim hizmeti vermeye başlamıştır.

Mali müşavirlik faaliyetinin yanı sıra IFASTURK Eğitim Arge ve Destek Danışmanlığı A.Ş.’ni kurarak e-malimüşavir.org projesini hayata geçirmiştir.

2019 yılı Haziran ayında mali müşavirlik süreçlerini dijitale taşımak için e-malimüşavir.org proje- sini tasarlamış ve konusunda uzman yazılımcı ekibi ile 8 ayda projenin prototipini kullanıcılarıyla buluşturmuştur. 2020 yılı Şubat ayından itibaren e-malimüşavir uygulaması, web ve mobile uygulama şeklinde aktif olarak kullanılmaktadır. Mali Müşavirlerin, şirket yöneticilerinin ve diğer kullanıcılarının taleplerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek e-malimusavir.org platformunun geliştirmesi devam etmektedir.

Her türlü sorunuz için bizimle 0 (212) 908 08 00 iletişime geçebilirsiniz. Telefon desteğimiz mesai saatlerindedir. Mesai saatleri dışında mail hizmetimiz sürekli çalışmaktadır.

[email protected]
0 (212) 908 06 60 – 61