Güvenlik

e-malimüşavir platformu güvenli midir?

e-malimüşavir platformunu barındırma ve teknik altyapısı ile en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz. Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz. .

Hesabıma e-malimüşavir personeli erişir mi?

Hayır. Personelimiz sizin hesabınıza ve girdiğiniz verilere kesinlikle erişemez.

Verilerim nerede saklanıyor?

Veri güvenliği ve gizliliği konusu web tabanlı hizmet veren bir firma olarak üzerinde önemle durduğumuz bir konudur ve önceliğimizdir. Veri depolama ve yedekleme ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için Türkiyenin öde gelen kuruluşu ile çalışıyoruz. Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılıyor saklanıyor. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerine kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için destek ekibimizi arayabilirsiniz.

Verilerimi yedekleyebilir miyim?

Kendiniz de verilerinizi yedeklemek isterseniz bütün verilerinizi platform üzerinde bulunan yedek al servisi ile dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte verilerinizin bir kopyasını saklayabilirsiniz.

Yedekleme işlemi

e-mlimüşavir.org platformunu kullanan mali müşavirler, danışmanlık verdiği şirketlere ait tüm bilgi ve belgeleri Türkiye’de kendilerine ait oluşturulan bağımsız sunucularda barındırmaktadır.

Her türlü sorunuz için bizimle 0 (212) 908 08 00 iletişime geçebilirsiniz. Telefon desteğimiz mesai saatlerindedir. Mesai saatleri dışında mail hizmetimiz sürekli çalışmaktadır.

[email protected]
0 (212) 908 06 60 – 61